+38 096-895-46-47 +38 050-526-78-20

Біль у суглобах в літньому віці

В організмі кожної людини щодня функціонують кілька десятків суглобів. Не дивно, що з віком вони трохи слабшають, і пересування дається людині не так-то просто. Багато літніх людей відчувають сильні болі при ходьбі, згинанні і розгинанні кінцівок або навіть в сидячому і лежачому положеннях. Все це свідчить про захворювання суглобів.

Як позбутися від болю в суглобах? Найкраще звернутися в пансіонат для людей похилого віку, фахівці якого проведуть всі необхідні обстеження і забезпечать делікатний догляд та турботу про ваших близьких.

Причини болю в суглобах у людей похилого віку

Суглоби працюють кожен день, і, звичайно ж, з віком вони мають властивість зношуватися. Через регулярної колосального навантаження літні пацієнти відчувають сильні болі при пересуванні навіть на невеликі відстані. Що ж конкретно провокує суглоби болю?

 1. Ожиріння.
 2. Специфіка роботи. Суглоби псуються, якщо людина довгий час змушений перебувати в статичному положенні. Наприклад, робота на касі або перукарем (без додаткових фізичних вправ) дає сильне навантаження на суглоби.
 3. Дефіцит мінеральних речовин в організмі і неправильно складений раціон. Часто мінерали не засвоюються через погану роботи шлунково-кишкового тракту.
 4. Часті травми або тривалі сильні навантаження на суглоби. Наприклад, деякі професійні спортсмени з роками починають відчувати гострий біль при пересуванні.
 5. Незручне взуття (занадто тісний або з високим каблуком).
 6. Спадкова схильність.
 7. Недолік колагену. З віком це корисна речовина виробляється набагато повільніше. А адже саме колаген є будівельним елементом суглобів і хрящів.

Як лікувати болю в суглобах літнім людям?

Будинок пристарілих в Україні – це комфортне місце, в якому працюють досвідчені лікарі. Тут все пацієнт зможуть відчувати себе як вдома. в такому пансіонаті пропонується не тільки прибрати біль, але і позбутися від причини її появи. Лікування болю в суглобах у людей похилого віку вимагає комплексного підходу, який би поєднував в собі:

 • відновлення працездатності пошкодженого суглоба;
 • зменшення зовнішніх факторів, які впливають на суглоб;
 • знеболювання;
 • уповільнення руйнування суглоба.

По-перше, важливо позбутися від навантажень. Однак і повністю лежаче положення шкодить суглобам. Будинки для людей похилого віку в Києві співпрацюють з кращими фахівцями, які підберуть оптимальний рівень фізичних навантажень, який піде на допомогу суглобам.

Зменшення болю – це супутнє лікування, яке помітно полегшує процес одужання. Для цього використовуються нестероїдні протизапальні препарати. Крім таблеток, сюди входять також мазі, гелі та лікувальні масажі. Крім того, масажі дозволяють налагодити кровообіг в суглобі, ніж сповільнять його поразку.

Звичайно, пацієнтам необхідна ще і психологічна підтримка. Будинок пристарілих в Києві – це ідеальне рішення для тих, хто хоче подбати про своїх близьких. Ви можете бути впевнені в тому, що ваша рідна людина знаходиться в дбайливих руках справжніх професіоналів. Пацієнтам придумують дозвілля, який дозволяє відволіктися від проблем і почати радіти життю. Там же вони зможуть спілкуватися з однолітками, прогулюватися на свіжому повітрі і жити в затишних кімнатах. Ви ж зможете в будь-який зручний час приїжджати до своїх близьких і відвідувати їх.