+38 096-895-46-47 +38 050-526-78-20

Приватні будинки престарілих в Україні

Багато літніх людей не можуть обійтися без підтримки медичних працівників або доглядальниць. Не маючи відповідної освіти, не вийде ставити уколи і правильно робити масаж, проводити реабілітаційні заходи після сильних недуг і травм, відстежувати найменші зміни самопочуття і помічати перші симптоми формування захворювань. Більш того, для догляду за бабусями і дідусями потрібні постійні фінансові вкладення – покупка спеціальному ліжку і протипролежневі матраци, переобладнання санвузла та пристосування будинку під потреби людини з обмеженими фінансовими можливостями. Крім усього іншого, самостійна турбота про пенсіонерів кардинально змінює життя багатьох членів сім’ї: часто люди похилого поводяться як примхливі діти, вони потребують цілодобового уваги, а поєднувати подібний відхід з роботою та особистим життям вже точно не вийде.

Ідеальним варіантом стане приватний будинок престарілих в Україні. Вже багато людей змогли переконатися в незаперечних переваги даної установи. Тут працюють кваліфіковані співробітники, які знають толк у своїй справі і грамотно доглядають за постояльцями.

Забезпечення людей в приватних будинках для людей похилого віку

Багато хто помилково вважає, що приватний будинок для людей похилого віку служить таким собі перевалочним пунктом перед смертю. Ставлення до вищеописаних закладам, звичайно, буває різним. Однак слід розуміти, що сучасні пансіонати – це місця, де можна розраховувати на щасливу старість і максимально комфортне життя. Тут літньої людини забезпечують багаторазовим дієтичним харчуванням, спеціально підібраним під індивідуальні особливості його організму.

Не варто забувати про постійне медичне обслуговування. Його забезпечення в домашніх умовах вважається досить складним процесом. Як мінімум, щодня потрібно вимірювати артеріальний тиск, а якщо переїхати в будинок для людей похилого віку, про це можна буде забути. Але найголовніше – в пансіонатах постояльці не відчувають себе самотніми. Безумовно, є і альтернатива у вигляді пристрою на роботу доглядальниці. Вона забезпечить хороший догляд, але навряд чи зможе повноцінно спілкуватися з літньою людиною і знайти спільну мову.

Приватний пансіонат – це завжди гарантія цілодобового догляду за пацієнтами. Так, після переїзду в подібний заклад бабусі чи дідуся більше не потрібно буде хвилюватися про своєчасне прийомі ліків, оскільки за цим стежить персонал. При необхідності співробітники допоможуть провести гігієнічні процедури – поміняють одяг, помиють, пострижуть, поголять і так далі.

Найбільш просунуті пацієнти завжди можуть скористатися Інтернетом і поговорити зі своїми родичами по Скайпу. Нудьгувати в пансіонаті точно не доведеться: тут організовуються прогулянки, перегляд телевізора, ігри, завжди можна заспівати, помалювати, сходити на прийом до кваліфікованого психолога.

Як вибрати приватний будинок престарілих?

Щоб приватний будинок престарілих гарантовано виправдав очікування, під час його вибору слід зробити акцент на деяких нюансах:

 

  • Наявність ліцензії та всіх необхідних документів. При виборі пансіонату в першу чергу варто перевірити, чи є ліцензія на надання медичних послуг і ведення конкретної діяльності. При відсутності подібних паперів ви точно зв’язалися з шахраями.
  • Потрібно переконатися, чи пропонується розміщення в пансіонаті на цілий день або тільки на пару годин. Для деяких це буде відкриттям, але далеко не кожен пансіонат готовий взяти до себе бабусю або дідуся на цілодобове забезпечення. Тому, перш ніж звертатися до установи краще ознайомитися з принципом його роботи.
  • Вивчити пакет послуг. У різних пансіонатах послуги сильно відрізняються. Обов’язковими є пункти по типу харчування, комфортного проживання, медичного обслуговування, гігієнічного догляду, розваг. У хороших пансіонатах надається все можливе для створення щасливого життя та домашньої атмосфери.
  • Особиста перевірка будинку престарілих. Ідеальний варіант – приїхати в установі і моментально переконатися в його перевагах. Рекомендується робити це без попередньої домовленості. Якщо власники нічого не приховують, вони з радістю покажуть територію і розкажуть про всі нюанси.

 

Цікавлять приватний будинок престарілих ціни? Тоді слід зв’язуватися з кваліфікованими менеджерами компанії і детально консультуватися з ними. Вони нададуть інформативні відповіді і опишуть, як оформити в пансіонат бабусю або дідуся.