+38 099-029-42-01

Чим будинок для престарілих відрізняється від лікарні?

Багато людей довго не можуть зважитися на те, щоб відвезти рідну людину в будинок престарілих. І сьогодні існують стереотипи про те, що там родич буде перебувати на самоті і байдужості. Проте з віком люди потребують особливого догляду і не завжди він можливий в домашніх умовах. Чому ж саме приватний будинок для людей похилого віку, а не лікарня? На це є безліч причин.

Переваги приватного будинку престарілих перед лікарнею

Насправді, догляд за людьми похилого віку після операцій або перенесених важких захворювань досить проблематично забезпечити навіть в такому великому місті, як Київ. Будинок пристарілих або лікарня? Багато стикаються з подібною дилемою – адже, літнім людям важливо приділяти багато часу – стежити за вчасно прийнятої таблеткою, робити масажі (іноді для цього потрібно виклик досвідченого масажиста), робити ін’єкції і т.д.

Коли ж усім цим займатися, якщо багато часу з’їдає робота, догляд за дітьми, вирішення побутових завдань і т.д. У такій ситуації краще довірити здоров’я близької людини професіоналам, які працюють в будинку для літніх людей. Чому е лікарня?

 1. Сама атмосфера лікарні може обтяжувати літньої людини. Запах ліків, сусіди по лікарняному ліжку, незатишні кімнати – все це не сприяє одужанню, а навпаки – пригнічує і погіршує самопочуття.
 2. У лікарні чоловік наданий сам собі. Там немає такого поняття, як організація дозвілля. У т час, як в приватному будинку для літніх співробітники придумують розважальну програму, дозволяючи людям отримувати задоволення від життя.
 3. Спілкування. З ким говорити в лікарняній палаті, якщо немає сусідів? У будинках для людей похилого віку такої проблеми просто не виникне – тут літні люди можуть спілкуватися з однолітками.
 4. Індивідуальний підхід.
 5. Надання допомоги на будь-якому етапі одужання. Це може бути, як терапевтичний курс, так і подальша реабілітація.
 6. Збалансоване харчування, ідеально підібране для кожного пацієнта в лікарні неможливо. У будинку для літніх людей враховуються особисті переваги людини, алергічні реакції і непереносимість деяких продуктів, баланс КБЖУ і т.д.

Як відбувається відновлення і догляд в будинку для літніх людей?

Будинки для людей похилого віку в Києві сьогодні забезпечують комплексний догляд за людьми похилого віку. Фахівці, які працюють в таких будинках, мають медичну освіту, що дозволяє грамотно підійти до відновлення навіть після найважчих захворювань. Особливо регулярний догляд і турбота важливі людям з такими проблемами:

 1. Наслідки неврологічних захворювань.
 2. Відновлення після інфаркту.
 3. Проблеми з опорно-руховим апаратом, які вимагають комплекс масажу, фізіотерапії і т.д.
 4. Гіпертонія.
 5. Проблеми з пам’яттю.
 6. Деменція.
 7. Необхідність регулярного проведення гігієнічних процедур фахівцями.
 8. Пошкодження кісток.

У будинку для літніх людей доглядають, як за лежачими хворими, так і за літніми людьми без особливих захворювань. Фахівці забезпечують переміщення хворого в центр, планують відпочинок пацієнтів, проводять регулярні медичні обстеження з метою грамотного лікування і відновлення. Крім того, ваш родич може перебувати на свіжому повітрі і гуляти по облаштованій території, знайомитися з однолітками і регулярно бачитися з вами.

Пансіонат для людей похилого віку (Київ) – це найкраще рішення для тих, хто любить своїх рідних, але при цьому не має можливості залишатися з ними на весь день для допомоги в одужанні.