+38 096-895-46-47 +38 050-526-78-20

Почему пожилые люди особенно нуждаются в чистом воздухе?

Як відомо, кисень – це основа для розвитку абсолютно всіх процесів в організмах людей. Однак не варто забувати про тих, у кого немає можливості дихати свіжим повітрям через постійну завантаженість в офісі. Деяким людям складно самостійно пересуватися, в зв’язку з чим вони теж рідко виходять на вулицю. Інваліди поряд з людьми похилого віку особливо потребують свіжому повітрі. У людей похилого віку спостерігається в’янення основних процесів, ключові функції поступово втрачаються. Щоб вести здоровий спосіб життя, розраховувати на щасливу старість і регулярно виходити на прогулянки, рекомендується звертатися в будинок для людей похилого віку в Запоріжжі – тут співробітники обов’язково подбають навіть про тих постояльців, які не можуть самостійно пересуватися.

Причини, за якими люди похилого віку не можуть обходитися без чистого повітря

Існує безліч різних причин, за якими в пізньому віці людина не може обійтися без кисню:

 

  • Чисте повітря дає масу енергії. У кисні потребують усі живі істоти будь-якого віку – він перетворює продукти харчування, що надходять в організм, наділяючи енергетичним ресурсом.
  • Активна мозкова робота. Близько 20 відсотків повітря, яке вдихає людина, витрачається на те, щоб забезпечувати повноцінну мозкову роботу. Кисень є вкрай важливий фактор для правильного функціонування мозку. Завдяки чистому повітрю поліпшуються розумові здібності поряд з настроєм, пам’яттю і загальним життєвим тонусом.
  • Відновлюються і оновлюються клітини у всьому організмі. Кисень значно прискорює обмінні процеси, регенерує пошкоджені клітини, корисні компоненти краще засвоюються організмом, тканини омолаживаются, а процеси їх відмирання припиняються. Виходить, в разі забезпечення престарілого достатньою кількістю кисню він може розраховувати на довгі роки життя.
  • Чисте повітря зміцнює імунітет. Приватний будинок для людей похилого віку Запоріжжі є найкращим місцем для старості як мінімум тому, що тут постояльців регулярно виводять на прогулянку – вони дихають чистим повітрям, їх імунітет зміцнюється, захисні властивості підвищуються, зростає опір до хвороботворних елементів. Більш того, швидко виводяться токсини з продуктами життєдіяльності мікроорганізмів.

 

Приватний пансіонат – краще рішення для старої людини

Бабусі і дідусі, які проживають у великих містах, зазвичай знаходяться в приміщеннях, іноді вони і зовсім тижнями не залишають квартири, так як відчувають себе далеко не найкращим чином. В цьому випадку потрібно забезпечення кисневого доступу в саму квартиру. Регулярність провітрювання приміщення залежить від того, наскільки якісна в ньому вентиляція. Зазвичай провітрювання виконується кілька разів на день (взимку). Досить буде і 2-х раз, але слід не просто відкривати кватирку, а цілком розкривати вікно. Повітря буде повністю замінений вже за 5-10 хвилин.

Чому все більше людей відправляють своїх літніх родичів в пансіонат Запоріжжі? Все просто: тут постійно практикуються піші прогулянки. Це ідеальний варіант для відновлення здоров’я. Змінюється обстановка, людина постійно рухається, насичується киснем. Онукам і дітям не завжди вистачає часу на прогулянки з бабусями, дідусями. Тому настійно рекомендується скористатися послугами пансіонату.

Йдеться про затишний, безпечному місці, де за постояльцями цілодобово спостерігає медперсонал і доглядальниці, пропонується багаторазове дієтичне харчування і цікаве дозвілля для пенсіонерів. Однак найголовніша перевага полягає в місці розташування установ: всі вони знаходяться в екологічно чистих районах. На їх території багато зелені, поруч є водойми з лісами. Наявність зручних доріжок, альтанок робить прогулянковий процес максимально комфортним і цікавим. У будь-який момент можна сісти поруч з однолітком і поспілкуватися з ним, згадати найкращі роки молодості.

Якщо вас цікавлять будинок престарілих Запоріжжя ціни, слід звернутися до менеджерів пансіонату. Вони нададуть інформативні відповіді, розкажуть про умови в установі, запросять особисто приїхати і переконатися у всіх перевагах. У приватному будинку для літніх людей працюють виключно грамотні і знають толк у своїй справі співробітники, які розуміють, як доглядати за людьми похилого віку та забезпечити їх стовідсотковим комфортному, турботою, теплом, затишком.