+38 099-029-42-01

Чому відправляють в будинок престарілих?

Далеко не завжди у людини є можливість доглядати за хворіють літнім родичем. Та й навіть якщо ця можливість з’являється, з віком розвиваються захворювання, під час лікування яких потрібна допомога професіоналів. Люди похилого віку потребують постійного контролю – за прийомом ліків, станом організму, харчуванням і т.д. І, якщо ви не можете цілодобово перебувати поруч з дідком або ж найняти постійну доглядальницю, краще оформити літнього родича в приватний пансіонат для людей похилого віку (Запоріжжя).

Коли особливо потрібен будинок престарілих?

Будинок пристарілих – це найкраще рішення в разі, якщо у вас немає часу і належних знань для догляду за літнім родичем. Особливо актуальні приватні пансіонати в таких ситуаціях:

  1. Хронічні і психічні захворювання, які можуть проявлятися з віком і вимагати постійного медичного контролю. Наприклад, в деяких випадках людині потрібні щоденні ін’єкції або контроль за роботою внутрішніх органів. В такому випадку пансіонат набагато краще лікарні – адже у пацієнта тут буде своя особиста кімната.
  2. Відновлення. Життя непередбачуване, і ніхто з нас не застрахований від ударів долі. Якщо після операції і серйозної хвороби пацієнтові потрібна довга реабілітація, впоратися без допомоги професіоналів неможливо. Ми допоможемо вашому близькій відновити організм, знову встати на ноги. Все це буде проходити в теплій дружній атмосфері, яка також сприяє швидкому відновленню.
  3. Переїзд. Якщо ви змушення виїхати з міста, краще не залишати літнього родича на самоті. Оформивши його в будинок для людей похилого віку, ви завжди зможете залишатися на зв’язку і при першій же необхідності справлятися про його самопочуття і настрій.

Ціни в будинках для людей похилого віку (Запоріжжя) будуть варіюватися в залежності від багатьох факторів: тип кімнати, харчування, особливості догляду (післяопераційне відновлення, лежачі пацієнти і т.д.). Ми пропонуємо доступну вартість на проживання в пансіонаті та гарантуємо, що ваші близькі будуть знаходитися в комфортних умовах.

Переваги приватних будинків престарілих

Помилковості думати, что в будинку для літніх людей люди відчувають себе покинутими и самотнімі. Навпаки – іноді ПРИВАТНІ пансіонаті – єдиний способ наповніті життя літньої людини позитивними емоціямі и належно догляд. Розріваючісь между робот и сім’єю, много людей не могут найти годину и сили на Особливий догляд за людьми похилого віку родичами. І довірітіся професіоналам – краще решение з багатьох причин:

  1. Правильне харчування. Ми стежимо, щоб у меню входили всі необхідні для літньої людини мікроелементи. Крім того, в пансіонаті працюють досвідчені лікарі-гастроентерологи, дієтологи і т.д. Ми зможемо скоригувати меню, виходячи з потреб вашого близької людини.
  2. Постійний медичний контроль. У пансіонаті можна проводити регулярні аналізи, а лікарі будуть доступні цілодобово.
  3. Ви завжди зможете приїжджати і відвідувати близької людини. Наші двері відкриті для всіх відвідувачів – ви можете привозити подарунки, забирати родича на сімейні торжества і т.д.
  4. Регулярні прогулянки на свіжому повітрі. Важливо не замикати людини в чотирьох стінах. На території пансіонату розташовується чудовий парк, де пацієнти можуть проводити багато часу.
  5. Комфортні умови. Всі кімнати – сучасні, з ремонтом. Це не старі лікарні з облізлими стінами і брудними туалетами. У приватному пансіонаті ваш близька людина зможе відчувати себе, як вдома.

Як оформити близької людини в будинок престарілих?

Тепер давайте розберемося, як потрапити в будинок для людей похилого віку (Запоріжжя)? Насправді тут немає ніяких труднощів. Все, що вам потрібно – це звернутися за номером телефону, який вказаний на нашому сайті. Наші співробітники розкажуть про всі особливості проживання в пансіонаті та скажуть, які документи необхідно мати з собою для оформлення пенсіонера.

Врахуйте, що, якщо ваші дідусь або бабуся страждають від хронічних захворювань або ж перенесли операцію або серйозну хворобу (інфаркт, інсульт і т.д.), важливо зібрати всі медичні постанови і рекомендації вашого лікуючого лікаря. Це гарантує правильний підхід до реабілітації з урахуванням персональних особливостей організму.

Якщо ви дбаєте про своїх близьких і бажаєте, щоб в літньому віці вони відчували себе оточеними любов’ю в комфортних умовах, ви потрапили за адресою. «Затишок» – кращий будинок престарілих в Запоріжжі. Ми зібрали під своїм крилом досвідчених професіоналів, які забезпечують регулярне спостереження за кожним пацієнтом. Ви ж зможете відвідувати своїх близьких в будь-який зручний для вас час.