+38 096-895-46-47 +38 050-526-78-20

Будинок для престарілих “Затишок”: мета одна, переваг багато

Як правило, люди похилого віку потребують не тільки в підвищеній увазі, а й постійного догляду. Різні життєві обставини можуть не дозволяти близьким родичам забезпечувати їх усім необхідним, тому, в таких випадках часто розглядаються варіанти розміщення людей похилого віку в будинках для людей похилого віку.

Чому будинок для людей похилого віку “Затишок” отримав таку назву?

Будинок завжди асоціюється з чимось теплим і затишним. З в’язаним пледом або чашкою гарячого чаю.

Будинок для престарілих “Затишок” прагне до створення і підтримання самої справжньої домашньої атмосфери, саме тому він і отримав таку назву. Співробітники щосили намагаються зробити все можливе для того, щоб люди похилого віку відчували себе як вдома, адже це дуже важливо.

Так як до кожного літній людині там ставляться з розумінням і повагою, ні родичам, ні постояльцям не доводиться ні про що турбуватися.

Якими перевагами володіє будинок для людей похилого віку “Затишок”?

Будинок для престарілих “Затишок” – це місце, де кожна літня людина відчує себе важливим і потрібним.

Персонал в пансіонаті підбирається з особливою ретельністю, кожен співробітник є не тільки відповідальним працівником, який виконує всі зобов’язання, але і чуйним і розуміючим людиною, готовою простягнути руку допомоги.

Крім того, будинок для людей похилого віку “Затишок” гарантує комфортне проживання своїм постояльцям в номерах від одного до п’яти місць. У кожному номері є все необхідне, включаючи плазмовий телевізор.

У пансіонаті літні люди можуть проводити час цікаво і з користю: ​​читати книги, слухати музику, спілкуватися, ділитися новинами зі своїми сусідами і просто радіти життю.

Кожен будинок пансіонату “Уют” має прекрасне розташування, на території кожного будинку присутній паркова зона. Свіже повітря, спів птахів і красиві пейзажі – що може бути краще?

Постояльцям з обмеженими можливостями і певними проблемами зі здоров’ям надається медичне обслуговування. У разі необхідності здійснюються огляди лікарями будь-якого профілю.