+38 096-895-46-47 +38 050-526-78-20

Будинок пристарілих «Затишок» – душевна атмосфера турботи і уваги

Будинок пристарілих «Затишок» – це душевна атмосфера турботи і уваги, професійні досвідчені співробітники, високотехнологічний медичний сервіс. Тут Ваші близькі будуть відчувати себе як в комфортних домашніх умовах – серед рідних за духом людей, в обстановці, створеної добром і любов’ю, під крилом щирою опіки персоналу, що володіє кращими душевними і діловими якостями.

Обирають саме нас

Наш пансіонат для людей похилого віку відрізняється цілим комплексом переваг:

  • відмінні умови проживання, що дарують повне відчуття того, що ти знаходишся вдома, – в красивих, дизайнерськи оформлених кімнатах, де є все для радісною щасливого життя. Всі кімнати відмінно впорядковані, відрізняються затишком і підвищеним комфортом. Причому можна вибирати будь-який варіант розміщення – як в одномісних, так і в двох-, трьох-, п’ятимісних кімнатах;
  • якісний медичний догляд. Кожен постоялець будинку престарілих регулярно проходить огляди у профільних фахівців для підтримки здоров’я і гарного самопочуття. У нас створені всі умови для того, щоб надавати ефективну медичну допомогу тим, хто переніс інсульт, інфаркт, проходить реабілітацію після захворювання;
  • комфортне середовище для людей з обмеженими можливостями. Наш будинок для престарілих оснащений сучасним обладнанням, яке необхідне для маломобільних постояльців. За ними в постійному режимі доглядають профільні фахівці. І вони завжди відчувають турботу і увагу;
  • будинок для літніх людей київ – це ще й смачне різноманітне харчування, корисне для здоров’я. Є спеціальний «стіл» для страждаючих різними недугами. Зокрема, діабетом, захворюваннями шлунково-кишкового тракту.

Високопрофесійні фахівці

Наш будинок престарілих відрізняється тим, що тут працюють тільки провідні фахівці, що мають великий досвід роботи і блискучу професійну репутацію. Кожен – від обслуговуючого персоналу до медичних працівників – фахівець своєї справи.

Також це люди особливих душевних якостей – уважні, чуйні, привітні, завжди готові підтримати словом і надати необхідну допомогу.

Наш пансіонат для людей похилого віку київ вибирають ті, хто по-справжньому дбає про благополуччя і здоров’я своїх близьких.