+38 096-895-46-47 +38 050-526-78-20

Як запобігти інсульту?

Інсульт – це серйозне захворювання з високим показником смертності (60-90% в залежності від віку і супутніх захворювань). Навіть ті, хто пережив недуга, страждає від серйозних наслідків. Порушуючи роботу головного мозку, інсульт призводить до інвалідності і погіршує якість життя. Повністю уникнути ризику виникнення інсульту неможливо, проте його можна істотно зменшити.

Будинок пристарілих (Житомир) – кращий спосіб подбати про літніх людей і мінімізувати ризик розвитку інсульту. Фахівці будуть регулярно стежити за здоров’ям пацієнта і зможуть уберегти його від серйозних захворювань.

Причини інсульту

Серед чинників, що провокують інсульт, важливо виділити наступні:

 1. Генетична схильність. Якщо в роду були чоловіки, які страждають від інсульту, це привід ретельніше стежити за своїм здоров’ям.
 2. Гіпертонія. Часте підвищення тиску може спровокувати інсульт.
 3. Шкідливі звички. Алкоголь і куріння руйнують організм і можуть привести до серйозних захворювань.
 4. Проблеми з серцем (аритмія, ішемічна хвороба).
 5. Підвищений рівень холестерину.
 6. Недостатня фізична активність.
 7. Ожиріння.
 8. Цукровий діабет.

З віком ризик виникнення інсульту помітно збільшується. Тому літні люди потребують постійного контролю за здоров’ям і адекватної оцінки їх самопочуття. Пансіонат для людей похилого віку (Житомир) – це більш комфортна альтернатива лікарні. Тут працюють досвідчені лікарі, які складуть індивідуальний план догляду за літньою людиною.

А співробітники пансіонату спланують дозвілля таким чином, щоб у пацієнтів було більше здорової активності і веселих моментів.

Профілактика інсульту

Існує кілька рекомендацій, слідуючи яким, можна скоротити ризик виникнення інсульту. І, щоб бути впевненими, що ваш близький родич отримує належний догляд, найкраще звернутися в будинок для людей похилого віку. Ціни (Україна) за проживання прочитуються індивідуально і залежать від типу кімнати, особливостей лікування і т.д. фахівці займаються не тільки лікуванням, а й проводять профілактичні заходи, які включають в себе:

 1. Збалансоване харчування. У раціон обов’язково повинні входити свіжі овочі та фрукти, а також достатня кількість клітковини. Важливо також стежити за кількістю солі, не вживати багато смаженої їжі, відмовитися від фаст фуду.
 2. Обмеження в курінні і вживанні алкоголю. Ризик виникнення інсульту збільшується в 2 рази у людей, що мають шкідливі звички. Так що відмова від них – ще одна цеглинка в стіну вашого здоров’я.
 3. Контрольоване вживання лікарських препаратів. Самолікування може призвести до згубних наслідків. Перебуваючи під контролем професіоналів, людина зможе вживати тільки ті ліки, яких потребує за результатами аналізів.
 4. Фізична активність. Ранкова гімнастика і регулярні прогулянки по території пансіонату нормалізують кров’яний тиск і насичують клітини організму киснем.

Старість – це не хвороба, але привід задуматися про належному догляді. І, якщо у вас немає можливості постійно перебувати з близькою людиною 24/7 і стежити за його станом здоров’я, краще довіритися професіоналам. Приватний будинок для людей похилого віку (Житомир) пропонує комфортні умови і повну медичну підтримку. Тут пацієнт зможе познайомитися з однолітками, насолоджуватися прогулянками на свіжому повітрі, а ви зможете в будь-який зручний час відвідувати близької людини.