+38 096-895-46-47 +38 050-526-78-20

Куди визначити лежачого хворого в Києві?

Часто люди опиняються в ситуації, коли потрібно доглядати за літнім родичем. На жаль, з віком людині потрібен мало не цілодобовий контроль і якісний догляд, який складно здійснити без відповідних навичок. На щастя, сьогодні працюють приватні пансіонати або по-іншому будинку престарілих – установи, які поєднують в собі домашній затишок і професійний підхід до догляду за літньою людиною.

Будинок пристарілих – професійна турбота і догляд за вашим близьким

Раніше слово «будинок престарілих» викликало більше страх і відторгнення. Однак це не про приватні пансіонати. Які сьогодні більше нагадують готелі з повним медичним обслуговуванням. Саме тут допомагають відновитися після важких захворювань (інфарктів, інсультів), легше переносити хронічні хвороби (гастрити, мігрені, гіпертонію).

Приватний будинок для людей похилого віку (Київ) – це найкраще рішення з багатьох причин:

  1. Організоване дозвілля. У будинку для літніх людей старички можуть познайомитися з ровесниками, проводити час за переглядом фільмів, настільними іграми, читанням книг. Це дозволяє отримувати задоволення від життя і відволіктися від страху самотності.
  2. Привального харчування. У похилому віці важливо особливу увагу приділити харчуванню. Важливо, щоб організм споживав потрібну кількість вітамінів і мінералів. Крім того, меню повинно підбиратися з урахуванням особливостей здоров’я людини (алергія, проблеми зі шлунком і т.д.). У будинку для літніх ваші близькі будуть отримувати повноцінне харчування, яке підбирається індивідуально.
  3. Свіже повітря. Навколо пансіонату знаходиться відкрита територія, облаштована місцями для відпочинку. Тут літні люди зможуть насолоджуватися природою, гуляти, читати книги.
  4. Цілодобовий медичний нагляд. У нашому пансіонаті працюють справжні професіонали. Лікарі ретельно проводять контроль за станом пацієнта, перевіряють всі показники і проводять необхідні медичні маніпуляції.
  5. У приватному пансіонаті старички знаходять спільні інтереси зі своїми ровесниками, заводять нових друзів і не зможуть відчути себе самотніми.

Складно доглядати за літніми родичами в умовах, коли потрібно ходити на роботу, доглядати за дітьми і виконувати побутові справи. Тим більше це стає неможливо, коли людині потрібні постійні медичні втручання: уколи, регулярний прийом таблеток, фізичні вправи, належна гігієна і т.д. Довіртеся справжнім фахівцям, які будуть перебувати поруч з вашим близьким людиною цілодобово для надання своєчасної допомоги.

Як вибрати будинок престарілих?

Перш ніж оформляти близької людини в приватний пансіонат слід дізнатися, де кращий будинок престарілих в Київській області? При виборі важливо звернути увагу на:

  1. Персонал. Обов’язково познайомтесь з співробітниками і переконайтеся в тому, що вони доброзичливо налаштовані до відвідувачів і мають належний досвідом для роботи з людьми похилого віку. Адже саме персонал буде стежити за станом людини і надавати догляд за ним.
  2. Умови. Кімнати повинні бути чистими і акуратними. Зверніть увагу на їдальню, душові, туалети – стареньким має бути максимально комфортно.

У пансіонатах доглядають за лежачими пацієнтами, літніми людьми з психічними розладами та інвалідністю. Так що ви зможете бути впевнені, що ваші рідні знаходяться в цілковитій безпеці.

Особливості оформлення в будинок для людей похилого віку

Що ж, тепер давайте розберемося, як здати в будинок для людей похилого віку (Київ). Тут немає нічого складного – для початку вам потрібно звернутися за номером телефону, який вказаний на нашому сайті. Двері нашого пансіонату завжди відкриті, і ви можете приїхати подивитися умови проживання, познайомитися з персоналом і докладніше розповісти про мету перебування тут вашого близької людини (догляд за лежачим, післяопераційне відновлення і т.д.).

Ми зробимо все можливе, щоб ви і ваші рідні відчували максимальну підтримку від персоналу. Фахівці підберуть індивідуальне меню, перевірять стан здоров’я і нададуть догляд і відновлення, виходячи з результатів аналізів і досліджень.

Приватний пансіонат «Затишок» – це найкраще рішення для всіх, хто піклується про своїх близьких і бажає, щоб вони отримували професійний медичний догляд в комфортабельних умовах. Ми надаємо проживання в будинку для літніх людей (Київ) недорого в затишних кімнатах з правильним харчуванням і організованим дозвіллям. Ви ж зможете в бою зручний час приїжджати і відвідувати близьких, гуляти з ними, привозити подарунки і т.д.