+38 096-895-46-47 +38 050-526-78-20

Куди в Києві можна визначити літнього родича?

В Україні за своїми старими членами сім’ї зазвичай доглядають найближчі родичі. Часом цю посаду змушені виконувати онуки. Однак молоді люди не здатні домогтися забезпечення необхідного догляду. В результаті вони починають займатися пошуком інформації, пов’язаної з визначенням бабусі чи дідуся в будинок для людей похилого віку. Приміщення старого в подібний заклад і регулярні візити до нього – це ідеальний варіант, адже в пансіонатах надається необхідна медична допомога, а за всіма постояльцями цілодобово спостерігає кваліфікований персонал.

Коли варто звертатися в будинок престарілих?

Існує безліч причин, за якими звернення в будинок для людей похилого віку стає єдиним способом проявити турботу про близьку людину:

 

 • Відсутня додаткова житлоплоща і можливість організації повноцінного догляду.
 • Люди похилого віку проживають занадто далеко, тому не завжди вдається відвідувати їх і піклуватися.
 • Пенсіонери мають потребу в приватній медичній допомозі.
 • Присутні обмеження в рухах, тому бабусі і дідусі не можуть виходити на вулицю і спілкуватися з друзями, в результаті вони страждають від самотності.
 • Сім’ї часто змушені виїжджати у відрядження і залишати старого родича одного на довгий час.
 • Літній необхідна реабілітація після того як він переніс інсульт або інші складні недуги.

 

До слова, цілком можливо визначення в приватні будинки престарілих на відносно невеликий період – пару тижнів або місяців, коли потрібно відлучитися і ні з ким залишити бабусю, дідуся.

Чому будинок престарілих «Затишок» – це відмінний варіант?

Щоб людина гарантовано виправдав свої очікування від перебування в пансіонаті, рекомендується звертатися в перевірений і добре зарекомендував себе будинок престарілих під назвою «Затишок». Вже багато хто зміг переконатися в його незаперечні переваги по типу:

 

 • Доброзичливою, позитивної атмосфери. Наявність домашньої обстановки, світлих і облаштованих кімнат, чуйного персоналу і приємного оточення сприяє лише позитивним емоціям.
 • Організації заходів. Персонал робить все можливе для насиченого і різноманітного дозвілля. Завдяки таким розвагам старість людини проходить цікаво і повноцінно.
 • Правильного, збалансованого харчування. У корисному, різноманітно меню присутня безліч вітамінів, а самі страви є смачними і поживними.
 • Реабілітації після захворювань. У штаті компанії присутні фахівці різних напрямків, здатні оперативно і професійно допомогти тим, хто переніс серйозні недуги.
 • Комфортні умови проживання. Постояльці можуть заселитися як в поодинокі номери, так і спільні кімнати. У них максимально чисто, є все необхідне.
 • Додаткових процедур. Не важко буде провести діагностичне обстеження і здати ряд аналізів.
 • Уважного персоналу. Доглядальниці з няньками допоможуть у виконанні гігієнічних процедур, супроводі під час прогулянок на вулиці. Психологи і медики сприяють забезпеченню якісного цілодобового догляду, моральної і фізичної підтримки.

 

Більш того, в будь-який час пенсіонери можуть зустрітися зі своїми родичами, колишніми колегами по роботі, сусідами і друзями. У приватному пансіонаті вони обов’язково заведуть масу нових знайомств, а завдяки безтурботному спілкуванню з однолітками знову повернуться в спогади веселою молодості.

Особливості оформлення в приватний будинок престарілих

Щоб оформити старого людина в приватний будинок, необхідно виконати декілька етапів:

 

 • Зібрати рекомендації у профільних лікарів, здати аналізи, пройти кардіограму і флюорографію.
 • Підготувати пакет документів, до якого входять копії паспорта бабусі чи дідуся і попечителя, що оплачує утримання в установі, згода літньої людини на перебування в будинку для літніх людей. Не варто забувати про медкарті, довідці, яка підтверджує відсутність шкірних і венеричних захворювань.
 • Підписати договір, який надає адміністрація приватного пансіонату.
 • Зібрати речі з урахуванням того, як довго людина планує перебувати в установі.

 

Приватний будинку престарілих зарекомендували себе виключно в позитивному ключі, адже тільки тут можна буде розраховувати на цілодобовий нагляд з боку персоналу, сприятливу атмосферу, комфортні умови і індивідуальне медичний супровід. В такому місці бабусі і дідусі зможуть щасливо провести свою старість, позбутися від щоденних турбот і просто насолоджуватися життям, спілкуючись з цікавими співрозмовниками і цікаво проводячи дозвілля.