+38 096-895-46-47 +38 050-526-78-20

Пансіонат для людей похилого віку “Затишок” в Києві

Якщо ваші літні батьки потребують цілодобового догляду та медичної допомоги, але у вас немає можливості постійно перебувати поруч із близькою людиною, будинок для людей похилого віку “Затишок” в Києві готовий прийняти ваших бабусь і дідусів і дати їм все необхідне для комфортного проживання. Тут працює кваліфікований, турботливий і відповідальний персонал: лікарі, медсестри, санітарки та психологи, які надають своєчасну медичну допомогу, а також допомагають вирішити всі побутові питання, пов’язані з особистою гігієною і прогулянкою.

Переваги проживання в будинку для літніх

Наш пансіонат для людей похилого віку в Києві має наступні переваги:

  • затишні кімнати з новими меблями і технікою, розраховані на 1-4 чоловік;
  • регулярне вологе прибирання приміщень;
  • збалансоване 4-разове харчування;
  • безліч напрямків лікування: серцево-судинні захворювання, опорно-руховий апарат, онкологія, психічні порушення;
  • цілодобова допомога лікарів і медичного персоналу, регулярні огляди;
  • психологічна підтримка;
  • допомога малорухливим постояльцям і людям з обмеженими можливостями;
  • проведення розважальних заходів, постійне спілкування з однолітками;

Наш будинок для літніх людей в Києві не схожий на стандартне державна установа: тут панує атмосфери доброти і турботи. Наші постояльці завжди відчувають увагу до свого здоров’я і інтересам, тому довіряють співробітникам пансіонату і відчувають себе тут, як вдома.

Укласти договір на проживання в пансіонаті “Затишок”

Якщо ваша близька людина потребує цілодобової медичної допомоги та догляду, ви можете укласти з нами договір на проживання. Вартість наших послуг буде залежати від кількості місць в обраній кімнаті, наявності хронічних захворювань, інвалідності, загального стану здоров’я, а також здатності до самообслуговування. При необхідності надається персональна доглядальниця. Родичі можуть в будь-який час приїхати і відвідати свого близької людини.