+38 096-895-46-47 +38 050-526-78-20

Пневмонія у людей похилого віку

У молодому віці діагноз пневмонія мало для кого є чимось страшним. При своєчасно наданій допомозі, це захворювання успішно лікується в стаціонарі або в домашніх умовах. Однак літні люди мають не такі міцні легкі і переносять пневмонію набагато важче. Саме тому важливо своєчасно розпочати лікування.

Пансіони престарілих у Львові приймають пацієнтів з пневмонією для надання медичної допомоги та реабілітації після хвороби. Фахівці забезпечать належний догляд 24/7, проведуть діагностику, складуть план лікування і будуть тримати вас в курсі всіх нюансів здоров’я вашого близької людини.

Особливості пневмонії в літньому віці

З яких причин виникає пневмонія у літньої людини? Тут важливу роль відіграють такі чинники:

 1. Наявність алергії.
 2. Хронічне захворювання дихальних шляхів.
 3. Рідина, яка може в легені (може статися при частій блювоті).
 4. Проблеми з кровообігом.
 5. Інфекції в легенях.

Приватний пансіонат для людей похилого віку (Львів) – ідеальне рішення для літніх пацієнтів, які страждають від пневмонії. Серйозність ситуації полягає ще й в тому, що з віком ускладнення від хвороби переносяться набагато складніше. Крім того, ослаблений імунітет і паралельно протікають захворювання також можуть повілять на тривалість лікування пневмонії.

Симптоми пневмонії у людей похилого віку

Щоб зловити захворювання на початковому його етапі та зробити лікування ефективнішим, важливо визначити симптоматику пневмонії у літніх людей. На першій стадії це захворювання миє протікати практично безсимптомно. Однак з часом з’являється ряд недуг, які допомагають запідозрити недобре:

 1. Кашель і виділення мокротиння.
 2. Задишка.
 3. Дискомфорт, біль і важкість у грудній клітці.
 4. Втрата апетиту.
 5. Підвищена сонливість.
 6. Апатія, слабкість.

У деяких випадках симптомом пневмонії вважається підвищена температура, однак у літніх людей захворювання часто не супроводжується зміною температури тіла.

Як же визначити наявність і стадію пневмонії? Фахівці проводять комплексне обстеження, яке включає в себе:

 • загальний аналіз крові пацієнта;
 • консультація терапевта, перевірка легенів і бронхів (прослуховування);
 • рентген;
 • комп’ютерна томографія або МРТ області грудної клітини;
 • аналіз мокротиння на наявність інфекції.

Лікування та догляд за хворими на пневмонію

Лікування пневмонії проводиться з використанням ряду препаратів, які призначаються індивідуально кожному пацієнту. Лікар обов’язково прописує антибіотики. Також важливо проводити масаж і стежити за рівнем вологості в приміщенні.

Важливим аспектом є збалансований раціон. Це особливо актуально – адже, прийом антибіотиків порушує роботу шлунково-кишкового тракту. Фахівці складають меню, яке б містило продукти зі збалансованим кількістю білків, жирів і вуглеводів.

Приватні пансіонати для людей похилого віку (Львів) пропонують комплексне лікування пневмонії у літніх людей. Тільки грамотний підхід і постійний контроль за станом пацієнта допоможуть побороти захворювання з мінімумом ускладнень.

Якщо ви отиті подбати про своє близьку людину і допомогти йому позбутися від пневмонії з мінімальною кількістю наслідків, зверніться в хороший будинок для людей похилого віку. Ціни (Львів) прораховуються індивідуально і будуть залежати від безлічі факторів.

У будь-якому випадку ви зможете бути впевнені, що вашим близьким доглядають найкращі фахівці, що мають досвід роботи з людьми похилого віку. А спокійна і доброзичлива атмосфера, що панує в пансіонатах, піде тільки на користь пацієнту.