+38 099-029-42-01

Літнім людям подобається будинку престарілих

Кожен відповідальний син або дочка повинні піклуватися про своїх батьків, коли ті входять в похилий вік. Але іноді умови не дозволяють організувати дійсно якісний догляд за своїми рідними. Робота, власні діти і обмежена житлова площа – це ті причини, які найчастіше стають причиною поселення батьків до будинку престарілих.

Поселення батьків до будинку престарілих з першого погляду може здатися аморальним, проте багатьом людям набагато більше подобається проводити час з однолітками і при цьому бути під постійним медичним наглядом.

Насправді проживання в будинку для літніх людей в Житомирі – це поширена практика, в якій немає нічого ганебного. Якщо ви не здатні самостійно запропонувати рідній людині належний догляд, то завжди існує варіант звернутися до справжніх професіоналів своєї справи. У будинку для літніх вашим батькам завжди буде доступна медична допомога, компанія однолітків і різноманітні інтерактивні події, які дозволять прожити цікаве, спокійну і, головне, комфортну старість.

Як оселитися в будинок для людей похилого віку

В Україні існують державні пансіонати для людей похилого віку. Однак оселитися в них досить складно, адже за Сімейним кодексом кожна дитина повинна самостійно піклуватися про своїх батьків. Найчастіше в такі пансіонати селять батьків інвалідів, які не можуть самостійно подбати про рідних через обмежені фізичні можливості. Навіть якщо у вас є можливість оформитися в державний будинок престарілих, кількість документів і бюрократичних процедур вичавлять з вас все соки.

Якщо вас цікавить, як оформити в пансіонат (Житомир), то завжди залишається можливість оформитися в приватну установу. Приватний будинок для людей похилого віку «Затишок» є відмінним місцем, де ваші рідні зможуть прожити дійсно спокійну старість. У нас є всі необхідні можливості для того, щоб забезпечити вашого батька усіма необхідними умовами для комфортного проживання.

Перед поселенням в будинок для людей похилого віку важливо обговорити всі деталі цього процесу з близькою людиною. Якщо у вас немає часу для догляду за ним через робочих обов’язків, то набагато краще витратити частину грошей, щоб зробити рідного більш щасливим.

Переваги проживання в будинку для літніх людей «Затишок»

Подумайте самі, що краще: самотність в домашніх умовах або цікава компанія в пансіонаті з якісним медичним обслуговуванням? У будинку для літніх ваш батько зможе відшукати нових друзів серед своїх однолітків. Це дозволить дійсно цікаво проводити час в новій компанії, при цьому ви обов’язково зможете відвідувати рідних в будь-який час.

Можливо спочатку літні люди і будуть проти поселення в пансіонат, адже в такому випадку обов’язково з’являються думки, про те, що вони нікому не потрібні. Але, повірте, вже через кілька днів ви навіть силою не зможете забрати батька з нашої установи.

Приватний будинок для людей похилого віку (Житомир) «Затишок» пропонує для своїх постояльців такі постійні переваги:

  • Цілодобове медичне обслуговування. За допомогою нашого висококваліфікованого персоналу ваші рідні незмінно будуть знаходиться під постійною увагою. Навіть кілька додаткових секунд зможуть врятувати життя вашого батька. Тому, якщо вас постійно немає вдома, як ви зможете викликати швидку і надати першу допомогу? Наші медсестри і лікарі здійснюють постійне спостереження за фізичним станом постояльців в будинку для літніх людей.
  • Наявність послуг по гігієнічному догляду. Обмежена рухливість часто є причиною того, що людям похилого віку важко доглядати за собою за допомогою власних сил. Наш персонал подбати про те, щоб ваші батьки виглядали охайно і чисто в будь-який час.
  • Компанія одноліток. У пансіонаті для людей поважного віку ваші рідні завжди зможуть відшукати цікавих однолітків і поділитися з ними історіями зі свого минулого. А також послухати історії інших людей. У нашому закладі батьки завжди проводять час весело, спілкуючись один з одним.
  • Якісне харчування. Дієта, яка враховує всі потреби організму, є основою здоров’я. У нас ваша рідна людина зможе отримувати саме ті продукти харчування, які йому необхідні.
  • Спокійний район. Часто шум від дороги або галасливих сусідів стає причиною незадовільного психічного і фізичного стану людини в поважному віці. Наш пансіонат знаходиться в чистому зеленому районі, де комфортно проводити час на свіжому повітрі. До того ж по ночах у нас постійно тихо.

Оформити в приватний будинок престарілих (Житомир) «Затишок» власних батьків дуже просто. У вас завжди є вибір серед декількох видів кімнат (одно-, двох-, трьох- і п’ятимісних кімнат). Також ми можемо розміщувати людей, які перенесли важкі захворювання (інсульт, інфаркт, деменція або важкі переломи).