+38 099-029-42-01

Причини розсіяного склерозу

Розсіяний склероз – захворювання, яке не піддається повному лікуванню. В оді розвитку хвороби руйнується миелиновая оболонка, яка створена для захисту нервової системи. В результаті людина помічає проблеми при пересуванні, втрачає зір, чутливість кінцівок, здатність ковтати і т.д.

Незважаючи на те, що повністю вилікувати захворювання неможливо, комплексна терапія допоможе людині зменшити прояв симптомів і уповільнити перебіг розвитку розсіяного склерозу.

Щоб подбати про близьку людину, вам доведеться витратити багато сил і часу. Однак навіть це не зможе стати гарантією комфорту хворого – адже при розсіяному склерозі людині вкрай необхідна своєчасна медична допомога. Так що краще звернутися в будинок для людей похилого віку (Запоріжжя) – досвідчені професіонали робити все можливе, щоб ваш близька людина відчував себе в комфорті і абсолютної безпеки.

Перші симптоми розсіяного склерозу

На початковій стадії симптоматика РС занадто розпливчаста. Сюди відносяться загальна слабкість, сонливість, апатія, неможливість сконцентруватися навіть на простих і звичних справах і т.д. Згодом же виявляються і інші симптоми:

 1. Погіршення якості зору.
 2. Порушення мови – людина не може вимовити слова, плутає букви.
 3. Втрата м’язової сили.
 4. Втрата чутливості тіла.
 5. Деменція.
 6. Нетримання калу і сечі.

Як тільки ви помітили у близької людини хоча б 2-3 симптому розсіяного склерозу, краще відразу звернутися за професійною допомогою в лікарню або будинок престарілих (Запоріжжя). Ціна перебування буде залежати від безлічі факторів, однак у будь-якому випадку пацієнту гарантовано комфортне проживання, збалансоване харчування і повне медичне супроводження.

Причини виникнення розсіяного склерозу

Складно проконтролювати, що саме стало спусковим гачком для виникнення розсіяного склерозу. Однак слід зазначити, що існують групи ризику, які повинні ретельніше стежити за своїм самопочуттям і по можливості помічати описані вище симптоми. До таких груп відносяться:

 1. Люди у віці 18-40 років.
 2. Жінки, які згідно зі статистикою, страждають від розсіяного склерозу в 1,5-2 рази частіше за чоловіків.
 3. Біла раса.
 4. Серйозні інфекційні захворювання.
 5. Генетичні особливості. Розсіяний склероз не входить в список спадкових захворювань. Однак якщо у вас в роду були люди, які страждають від РС, – це привід особливо ретельно стежити за самопочуттям.
 6. Цукровий діабет 1 типу.
 7. Захворювання щитовидної залози.
 8. Стреси.
 9. Неправильне харчування.
 10. Сильні розумові навантаження.
 11. Екологія.
 12. Перенесені операції.
 13. Куріння і надмірне вживання алкоголю.

Також слід пам’ятати, що з віком ризик виникнення розсіяного склерозу помітно підвищується. А в літньому віці переносити симптоматику недуги стає набагато важче. Саме тому приватний пансіонат для людей похилого віку – це відмінне рішення для тих, хто піклується про своїх близьких.

Розсіяний склероз – серйозне захворювання, яке неможливо повністю з’ясувати. Однак можна полегшити симптоми хворого, звернувшись в приватний будинок престарілих (Запоріжжя), де про пацієнтів подбають справжні професіонали. Після ретельного обстеження пацієнтам буде призначено відповідне лікування. А регулярний нагляд лікарів і загальна дружня атмосфера, що панує в пансіонаті, подарують відчуття безпеки і дозволять вам не переживати за здоров’я близької людини.