+38 099-029-42-01

Режим дня – запорука гарного самопочуття

Від правильності режиму дня в випадку з літніми людьми залежить дуже багато чого. Не можна ігнорувати його важливість. Чіткий розпорядок дня являє собою своєрідний запорука здоров’я і гарного самопочуття. Непросто буває забезпечити його на пенсії, тому що кількість обов’язків різко скорочується. З’являється велика кількість вільного часу, який треба правильно заповнити. У зворотному випадку можуть виникнути депресії та інші психологічні проблеми.

Приватний будинок для людей похилого віку та режим дня в ньому

Будинки забезпечити оптимальний режим дуже складно, тому що не кожен володіє самодисципліною для цього. Деякі можуть скласти певний план дій і чітко його дотримуватися. Але це є далеко не для всіх. У спеціалізованій установі виконати все трохи простіше. Для кожного постояльця доктора з досвідом складають свій розпорядок дня. Якщо його дотримуватися, можна знайти час для всього, постійно перебувати в гарному настрої і стані здоров’я.

Активна людина завжди знайде чим зайнятися. Багато літніх людей зберігають різноманітні звички, які з’явилися у них ще за часів молодості. Тому з режимом можуть виникати деякі труднощі. Якщо у людини є хронічні захворювання, без режиму просто не обійтися. Важливо вчасно лягати спати, правильно і своєчасно харчуватися. Незалежно від стану здоров’я і віку можна підібрати правильний режим. Перевірений будинок для престарілих забезпечить всі умови для його дотримання. Якщо треба, співробітники проконтролюють його в повній мірі.

Недотримання режиму може привести до серйозних захворювань. Тому треба намагатися не сидіти довго біля телевізора, харчуватися вчасно і т.д. Недолік руху може призвести до проблем, як і надмірні фізичні навантаження. Через перевантаження можуть виникнути проблеми з серцем або судинами. Ризик інфаркту або інсульту зростає багаторазово. Неправильно підібране харчування і поганий режим сприяють погіршенню стану ендокринної системи і загального самопочуття. Процеси старіння також прискорюються в таких ситуаціях, порушується робота шлунково-кишкового тракту. У літніх людей і так виникають проблеми з переробкою грубої їжі. Не варто додатково їх посилювати.

Якість життя і вдома для престарілих

Дані поняття знаходяться в прямій залежності один від одного. Якщо це надійний заклад, можна розраховувати на гідну якість життя. Відразу після надходження туди проходить медичний огляд, фахівці складають режим харчування, дня, призначають деякі процедури в разі потреби.

На якість життя впливає режим, якого обов’язково треба дотримуватися. Вранці проводиться легка гімнастика, що дозволяє пробудити організм. Фахівці підбирають оптимальні вправи під конкретні можливості людини. Здоровий сон дуже важливий. В кімнатах для цього є все необхідне. Днем можна спілкуватися з іншими людьми, читати, дивитися телевізор і займатися іншими цікавими справами. Створені всі умови для якісного проведення часу, цікавого дозвілля для гарного настрою.