+38 096-895-46-47 +38 050-526-78-20

Список порад для підтримки здоров’я в літньому віці

З віком стан організму людей залишає бажати кращого: після народження починається зростання, в 25 років він зупиняється, а після 30 настає старіння. Йдеться про природні незмінних процесах, які очікують абсолютно кожного. Однак якщо займатися спортом і дотримуватися дієти, бабусі чи дідуся зможуть відчувати себе досить непогано. Багато пенсіонерів стикаються з недугами за типом атеросклерозу, гіпертонії, проблем з серцем, підвищений цукор у крові, ракових пухлин і так далі. Звернення в будинок престарілих змінить ситуацію – тут пропонується правильне харчування і регулярне виконання фізичних вправ, спрямованих на уповільнення старіння.

З якими проблемами стикаються люди похилого віку?

Як вже говорилося раніше, кожен новий рік в літньому віці погіршує самопочуття, а стан здоров’я часто залишає бажати кращого. Відбувається зміна гормонального фону, уповільнення метаболізму, тканини стають менш пружними і швидше зношуються.

Через вищеописаних змін, пасивного способу життя і неповноцінного харчування з часом з’являються певні захворювання: проблеми з судинами і серцем, уражаються суглоби, наздоганяє синдром Альцгеймера і Паркінсона, виникають психічні розлади і так далі. Деякі з недуг стають хронічними, загострюються і в підсумку погіршують життя бабусь, дідусів.

Будинок для престарілих стане ідеальним місцем для збереження здоров’я. Тут можна буде розраховувати на збереження позитивного настрою і життєвого інтересу, дотримання режиму праці та відпочинку, правильне і повноцінне харчування, підтримку фізичної активності, регулярний контроль тиску і пульсу. Тільки завдяки правильному способу життя відбудеться поліпшення її якості.

Переважна більшість пенсіонерів відчувають і психологічні проблеми. Їх діти виростають, займаються своїми справами, вже не виходить проводити разом так багато часу. В результаті виникає відчуття самотності, непотрібності, невпевненості в майбутньому. Іноді і зовсім не вдається знайти спільну мову з іншим поколінням, що викликає відчуття ущербності і нещастя. Через психологічної незадоволеності з’являються відповідні розлади. Іноді такі переживання навіть призводять до суїцидів, тому пенсіонери обов’язково потребують додаткової допомоги і підтримки.

Для збереження і розширення соціальних зв’язків краще брати участь в масових заходах, ходити на вечори відпочинку, кожен день телефонувати з друзями по телефону і відвідувати магазини. Ці дії повинні стати справжнім ритуалом. А завдяки позитивному настрою, активної життєвої позиції і захоплюючого хобі вдасться залишатися цікавою людиною, підтримувати комунікації і бути по-справжньому важливим, потрібним для соціуму.

Як пенсіонерам підтримувати здоров’я?

У разі звернення до приватного будинку престарілих старий швидко стане щасливим і радісним людиною, оскільки тут пропонуються всі заходи і процеси, що підтримують здоров’я і істотно продовжують життя:

 

  • Правильне харчування. Різноманітний збалансований раціон, спрямований на отримання всіх необхідних речовин, нормалізує роботу організму, що не перевантажує його шкідливими продуктами, що провокують зайву вагу.
  • Щоб підтримувати здоров’я, потрібно постійний рух. У пансіонаті щодня організовуються прогулянки по свіжому повітрю, проводяться ранкові зарядки.
  • Отказ от вредных привычек. Курение наряду со спиртными напитками провоцируют формирование многих заболеваний. Лучше навсегда отказаться от них.
  • Гігієна. Рекомендується щоденне прийняття теплого душу. Після обливання холодною водою зміцнюється імунітет, продовжується життя.
  • Сон. Організм отримає достатньо сил лише в разі повноцінного сну. Перед тим як лягти в ліжко, спальню обов’язково потрібно провітрити.
  • Мінімум стресу. Природно, в нашому житті зустрічається безліч негативних моментів, проте це зовсім не означає, що потрібно переживати за найменшими дрібниці. Щоб менше думати про стрес, слід зайняти себе чимось на зразок в’язання, вишивання.
  • Підтримка здоров’я. Всі люди раз на рік повинні проходити медогляд, здавати аналізи, не забувати про необхідність щеплень.
  • Вживання зеленого чаю. Як стверджують вчені, зелений чай сприяє уповільненню процесів старіння. До його складу входять такі речовини, при яких оновлення клітин прискорюється, поліпшується робота пам’яті.

 

Вас цікавить будинок престарілих ціна? Тоді саме час зв’язуватися з менеджерами пансіонату. Вони нададуть всю необхідну інформацію і розкажуть про нюанси співпраці.