+38 099-029-42-01

Догляд за хворими з переломом шийки стегна

Перелом шийки стегна відноситься до найпоширеніших травм серед літніх людей. Це не просто поширена травма, але і дуже небезпечна проблема. У такому віці кістки зростаються неймовірно довго. Доводиться стикатися з безліччю серйозних труднощів, обмежуються пересування. Стороння допомога іноді стає обов’язковою. У будинку для літніх людей в Києві її можна отримати без особливих труднощів. Фахівці не просто допомагають впоратися з цією проблемою, але і підтримують психологічно, роблять все можливе для повернення до колишньої життя.

Допомога у відновленні після перелому шийки стегна в будинку для літніх людей

Ця неприємність може статися практично з будь-якою людиною в віці. Наприклад, це може бути неакуратний вихід з ванної, непомічений поріг або бордюр. Практично будь-яке падіння в такому віці несе певний ризик даної частини опорно-рухового апарату. Якщо не вдалося уникнути перелому, слід задуматися над відходом і відновленням. Така травма дуже непроста. Але за допомогою кваліфікованих фахівців можна повернутися до нормального життя в більшості випадків.

В основі відновлення лежить складання якісної реабілітаційної програми. Над цим працюють фахівці з досвідом. Мало скласти програму. Потрібно ще й ретельно простежити за виконанням кожного її пункту. Це можливо тільки, якщо вибирати надійні будинки престарілих Київ. У столиці є непоганий вибір, що дозволить під конкретні потреби відшукати надійне місце. Фахівці наглядатимуть за постояльцем, стежити за виконанням всіх приписи лікарів. Цілодобове спостереження вважається частиною досягнення ефекту. Також в програму входить лікувальна гімнастика, якісне харчування. Від харчування залежить швидкість і загальну якість відновних процесів.

Якщо після перелому людині вставили спеціальний протез, потрібно унікальний догляд. Спеціальне меню розробляється досвідченими дієтологами в такому випадку. Протягом деякого часу після оперативного втручання чоловік не може ходити і навіть вставати з ліжка. Відповідно він потребує якісного догляду. Професійна медична допомога дуже важлива.

Чому будинок престарілих в разі перелому шийки стегна стає кращим вибором?

Якщо не пощастило, і з’явилася така травма, треба правильно підійти до відновного процесу. Якщо покладатися виключно на свої сили, є ризик, що відновлення не буде успішним або займе дуже багато часу. Знову ж правильним вибором стає звернення до досвідчених професіоналів. В такому місці створені всі умови для якнайшвидшого відновлення.

Кваліфіковані фахівці стежать за харчуванням, процедурами для поліпшення стану після перелому. Працюють разом з ними і грамотні психологи. Важка травма б’є по людині не тільки фізично. У моральному плані з нею буває впоратися набагато складніше. Психолог допомагає боротися з проблемою, усувати страх повторного падіння. Завдяки всебічному підходу шанси на повне одужання дуже високі.