+38 099-029-42-01

Догляд за літніми людьми з артритом

Артрит – поширене захворювання, з яким стикаються багато людей похилого віку. Воно вражає суглоби і викликає сильний дискомфорт при пересуванні і гострий біль. Людина, що страждає від артриту, потребує особливому цілодобовому догляді.

І, якщо ви не можете забезпечити хворому постійне перебування поряд і дотримання всіх рекомендацій лікаря, краще найняти доглядальницю або відвезти близького до пансіонату для літніх у Львові. Досвідчені фахівці подбають про пацієнта і запропонують правильну і компетентну допомогу.

Особливості розвитку артриту і симптоматика хвороби

Артрит відноситься до аутоімунних захворювань. Це схоже на те, що організм поступово починає сам себе руйнувати. З цієї причини повністю позбутися від захворювання неможливо. А ось зменшити больовий симптом і уповільнити розвитку артриту цілком можливо. Пансіонат для літніх людей (Львів) – спеціалізована установа, в якому забезпечується лікування і догляд за пацієнтами.

Що ж є причиною виникнення артриту? Єдино вірної відповіді на це питання не існує, проте виділяються деякі фактори. Які провокують руйнування суглобів:

  1. Алергія, здатна помітно знизити імунітет.
  2. Психічні розлади.
  3. Збої в роботі імунної системи.
  4. Перенесені інфекційні захворювання.
  5. Непосильні фізичні навантаження.

Однак навіть при веденні здорового способу життя і відсутності будь-яких хронічних захворювань, стан суглобів з віком тільки погіршується. Так що, на жаль, повністю убезпечитися від цієї недуги неможливо.

Правила догляду за літніми людьми, страждаючими від артриту

Складно доглядати за літньою людиною, яка відчуває сильні болі в суглобах. Саме з цієї причини люди вибирають приватний будинок престарілих (Львів). Ціна перебування в пансіонаті буде залежати від безлічі факторів (стадія хвороби, тип кімнати і т.д.). У будь-якому випадку ви зможете бути впевнені, що ваш близька людина отримує всю необхідну йому допомогу зазвичай лікування артриту багатоступінчате і складається з таких етапів:

  1. З’ясування причин виникнення захворювання і своєчасне та усунення.
  2. Терапія – це цілий комплекс маніпуляцій, спрямованих на полегшення стану хворого.

Для зменшення болю використовуються нестероїдні протизапальні засоби або ж ін’єкції. Препарати повинні призначатися лікарем після ретельно проведеного обстеження. При несильних болях показані також лікувальні мазі і гелі.

Багато літніх людей страждають не тільки від болю в суглобі. Відчуваючи слабкість і нездужання, пацієнти впадають в депресію і потребують психологічної допомоги. Якщо консультації психолога буде недостатньо, психіатр може призначити антидепресанти.

Пацієнту з артритом важливо, щоб в організм надходили всі необхідні вітаміни і мінерали. А для цього важлива правильна робота шлунково-кишкового тракту. У будинку для літніх людей складають індивідуальне меню, створюючи таким чином максимально збалансований раціон для зміцнення і відновлення суглобів.

При лікуванні артриту рекомендується уникати серйозних навантажень. Однак деякі вправи дозволяють створювати правильну навантаження, спрямовану на відновлення працездатності суглобів. Фізіотерапія – важливий етап лікування артриту.

Приватний будинок для людей похилого віку (Львів) – це не тільки лікування і догляд за пацієнтом. Це ще й дружня атмосфера, яка дозволить людині похилого віку повернути радість життя. Тут ваші близькі зможуть познайомитися з ровесниками, дивитися улюблені фільми, правильно харчуватися і бути в комфорті і повної безпеки.