+38 096-895-46-47 +38 050-526-78-20

Турбота про людей похилого віку в будинку для літніх людей

Сучасний ритм життя вимагає від нас повної віддачі на своєму робочому місці. В такому випадку у молодих працездатних людей залишається не так багато часу на своїх близьких, навіть на батьків, які займалися їхнім вихованням. Щоб забезпечити рідним комфортну старість багато людей вирішують віддати батьків на проживання в будинку для літніх людей в Чернігові.

Якщо не вникати в деталі, то це може здатися нелюдським вчинком. Однак насправді це єдиний прийнятний варіант, якщо людина не може кинути свою роботу. У пансіонаті для людей похилого віку ваші батьки зможуть отримати якісні послуги від висококваліфікованих фахівців, а також компанію людей свого віку, в якій цікаво буде проводити час.

Як оформиться в будинок для людей похилого віку

Якщо вас цікавить, як оформитися в будинок для людей похилого віку, то в нашій країні існують державні будинки престарілих. Однак потрапити туди та ще морока, адже за Сімейним кодексом України кожна дитина повинна самостійно піклуватися про власні старих батьків. У такі будинки приймаються виключно батьки інвалідів, і навіть так вам необхідно буде зібрати значну кількість документів і неабияк попсувати собі нерви під час бюрократичної тяганини.

У приватний будинок престарілих потрапити набагато простіше. Досить упевнитися, що там досить місце для розміщення, а також оплатити всі послуги установи. При поселенні в будинок для людей похилого віку дуже важливо обговорити з батьком всі можливості і запевнити його, що ніхто нікого не кидає. Адже при нестачі часу на роботі набагато краще, щоб людям похилого віку надавали кваліфіковану медичну допомогу при першій необхідності. Особливо це стосується людей, які перенесли інфаркт або інсульт, або страждають від серйозного захворювання.

Переваги проживання в будинку для літніх людей «Затишок»

У будинку для літніх ваш батько зможе цікаво і якісно проводити час разом з своїми однолітками, не просто віддаючись спогадами про минулі дні, а й цікаво та активно проводити час за улюбленим хобі.

У вас не буде обмежень на відвідування батьків. Ви зможете все ще активно спілкуватися з близькою людиною в свій вільний час. При цьому розмови будуть вільні від взаємних докорів, адже при роздільному проживанні конфлікт поколінь відчувається значно менше.

Приватний будинок для людей похилого віку (Чернігів) «Затишок» – це відмінне місце, щоб оформити власним батькам комфортну і якісну старість з наданням медичного догляду за першої необхідності.

Віддаючи батька в наше установи, ви обов’язково зможете розраховувати на такі переваги:

  • Якісний медичний сервіс в будь-який час. Вчасно надана медична допомога може врятувати життя близької людини. Вам може здаватися, що у вас будинок батьків буде краще, але якщо вас не буде вдома, коли йому буде потрібна допомога? У пансіонаті для людей похилого віку затишок член вашої сім’ї буде знаходиться під наглядом кваліфікованого медичного персоналу цілодобово.
  • Надання гігієнічного догляду. Літнім людям не завжди зручно доглядати за собою. Особливо якщо вони в дуже поважному віці або страждають від складного захворювання. Наш персонал обов’язково зможе подбати про чистоту та охайність ваших батьків.
  • Цікава компанія. У будинку для літніх людей близькі люди зможуть знайти собі друзів за інтересами, з якими вони будуть весело проводити час за розмовами і іграми. Не бійтеся, що вони будуть самотніми. При цьому ви в будь-який момент зможете відвідати їх у вільний від роботи час.
  • Повноцінне харчування з урахуванням особливостей організму. У будинку для літніх ваш батько буде харчуватися якісною і корисною їжею, яка зможе додатково зміцнити його здоров’я;
  • Чистий зелений район. Наш пансіонат знаходиться в чистому віддаленому районі, рідних не турбуватимуть постійні звуки від дороги і можливі галасливі сусіди.

Приватний пансіонат для людей похилого віку в Чернігові «Затишок» пропонує дійсно комфортні умови і високий рівень обслуговування, які допоможе організувати для ваших батьків гідну і спокійну старість.

У нас ви можете помістити батьків у: одномісний, двомісний, тримісний і п’ятимісний номер з якісними умовами і цікавими сусідами. Також ми можемо розмістити людей, які перенесли важкі захворювання і перелом: інсульт, інфаркт, хвороби шлунково-кишкового тракту, деменції або перелом (в тому числі і перелом шийки стегна).

Будинок пристарілих «Затишок» – це найкращий спосіб подбати про власних батьків, якщо вам доводиться постійно пропадати на роботі.