+38 096-895-46-47 +38 050-526-78-20

Все, що потрібно знати про гіпертонію

Гіпертонія сьогодні є одним з найбільш поширених серцево-судинних захворювань. І, якщо не провести своєчасне лікування, вона може стати причиною інфаркту або інсульту. Незважаючи на те. Що деякі симптоми здаються несерйозними і розмазали, запідозривши їх, важливо терміново звернутися за допомогою.

Будинок пристарілих (Чернігів) – це спеціалізована установа, що забезпечує належний догляд за людьми похилого віку, що страждають від гіпертонії. Комфортна обстановка, досвідчені фахівці і індивідуальний підхід – ідеальні компоненти будь-якого лікування.

Причини і симптоми появи гіпертонії

До симптомів захворювання відносяться:

 • підвищення тиску;
 • почервоніння щік і носа;
 • набряки рук;
 • головні болі;
 • втома;
 • «Мушки» в очах, запаморочення.

Навіть кілька цих симптомів – привід звернутися до лікаря і провести діагностики, яка включає в себе вимірювання тиску, ЕКГ, аналіз крові. З віком симптоми гіпертонії відчуваються сильніше і доставляють більше дискомфорту. Тому за літніми людьми потрібен особливий догляд.

Діагностика і лікування гіпертонії

Якщо у вашого близької людини варто діагноз гіпертонія, важливо постійно стежити за тиском, забезпечити спокій і відповідне лікування. Найкраще це зробити, звернувшись в будинок для людей похилого віку (Чернігів). Ціни на перебування в пансіонаті будуть залежати від типу кімнат, ступеня захворювання, тонкощів лікування і т.д.

Як же позбутися від гіпертонії? Звичайно, в першу чергу важливо знизити тиск. Для цього використовують індивідуально підібрані препарати. Також хворому прописують судинорозширювальні, сечогінні та заспокійливі засоби.

Далі необхідно поєднувати профілактичні заходи, які знизять ризик підвищення тиску в майбутньому. До них відносяться:

 1. Збалансоване харчування. Важливо відмовитися від великої кількості смаженої і жирної їжі і додати в раціон крупи і овочі.
 2. Фізична активність. Навіть прогулянка на свіжому повітрі краще, ніж повна відсутність фізичної активності.
 3. Відмова від шкідливих звичок.
 4. Нормалізація сну.
 5. Позбавлення від факторів, що викликають стрес.

Приватний будинок для людей похилого віку (Чернігів) допоможе вам подбати про близьких, які страждають від гіпертонії. Фахівці проведуть необхідні обстеження і призначать відповідне лікування. Вам більше не доведеться переживати за близьку людину – він буде в комфорті і в надійних руках.