+38 099-029-42-01

Моральна і фізична підтримка 24/7

Моральна і фізична підтримка 24/7

Кожному гостю надано цілодобовий догляд. Наші доглядальниці забезпечать гігієнічний догляд, простежать за своєчасним прийомом їжі, і пересуванням постояльців по території в разі необхідності.

Медсестри в обов’язковому порядку контролюють своєчасний прийом ліків за приписом лікарів.

 

 

Ми створили справді затишно умови:

  • Доброзичлива, позитивна атмосфера. Домашня обстановка, світлі і максимально упорядковані кімнати для одного або декількох домочадців, чуйний персонал і приємне оточення.
  • Організація заходів. Насичений і різноманітне дозвілля. Різні розваги роблять життя Вашої близької людини цікавою і повноцінною.
  • Правильне, збалансоване харчування. Корисне, різноманітне меню містить максимум вітамінів, страви смачні та поживні.
  • Реабілітація після хвороби. Пансіонат «УЮТ», в своєму штаті має фахівців різних напрямків, які нададуть професійну та оперативну допомогу після перенесених захворювань.
  • Комфортні умови проживання. Є поодинокі номери і кімнати для спільного проживання. У кожній кімнаті чисто, затишно і зручно, є все необхідне і навіть більше.
  • Пансіонат «Затишок», пропонує жителям нашого будинку великий вибір необхідних процедур. У нас ви можете зробити діагностичне обстеження і здати необхідні аналізи.
  • Уважний персонал – доглядальниці, нянечки, допоможуть виконати гігієнічні процедури, супроводжуватимуть під час прогулянок на свіжому повітрі. Медики, в тому числі психологи, забезпечать якісний цілодобовий догляд, моральну і фізичну підтримку.
  • Доступні вартість проживання, можливе перевезення.

У будь-який час наших домочадців можуть відвідати діти, родичі, колишні колеги по роботі, сусіди і друзі. Крім цього, ваших близьких людей чекають нові знайомства, а безтурботне спілкування з однолітками дасть можливість знову повернутися в своїх спогадах на десятки років назад. Або знайти майбутнього супутника життя, адже любові всі віки покірні!