Про нас

У наших пансіонатах затишна, домашня атмосфера, яку створюють співробітники і комфортабельні побутові умови. Прекрасний двір, турботливий персонал і індивідуальний підхід, зроблять перебування в пансіонаті по істині домашнім.

У нас є можливість розміщення постояльців перенесли інсульт, інфаркт, а також людей проходять відновлення після різних захворювань і травм.

Можливо проживання в одно-, двох-, трьох і п’ятимісних кімнатах з високим рівнем комфорту і затишку.

Для людей з обмеженими можливостями є спеціальне медичне обслуговування і відповідне обладнання. Які допоможуть в пересуванні, догляді, і комфорті.

Також можливе індивідуальне харчування для діабетиків, і людей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту і т.д. І звичайно ж по необхідності огляд лікарем будь-якого профілю. Все це робить прибування у нас по істині затишне і домашнє!

Присмотр персонала В пансионате для пожилых стариков дедушка или бабушка всегда буду находиться под присмотром персонала.
Медицинская помощь оказывается прямо на месте, круглые сутки. Медецинская помощь
Общение Вопрос одиночества в таком заведении не актуален: старики находят себе друзей по интересам, получают общение со сверстниками.
Проживающих в доме престарелых стариков обслуживают – кормят в столовой, стирают вещи, ухаживают, а само заведение всегда находится под охраной. Обслуживание
Прогулки по парку Бабушка или дедушка может прогуливаться по парку, дышать свежим воздухом на природе, заниматься разнообразными занятиями на досуге – читать книги, смотреть телевизор и т.д.