+38 099-029-42-01

Реабілітація після травм

Травми страшні для всіх, але особливо для літніх людей відновлення може здатися неможливим. Після такого змінює життя події, як погане падіння, інсульт або серйозне захворювання, літні люди нерідко припускають, що вони ніколи не відновлять той же рівень функцій, який вони мали до травми.

Але ігнорування проблеми ніколи не усуває її, а нездатність виділити достатній час і зусилля для відновлення після травми може серйозно підірвати шанси старшого відновити свій максимальний функціональний потенціал. Реабілітація в результаті травм в стаціонарі може допомогти літнім людям, як фізично, так і емоційно, повернутися до нормального життя, яку вони хочуть вести.

24-годинний догляд

При відновленні після травми зміни можуть відбутися в будь-який момент, і важливо мати підтримку, коли вони це роблять. У той час як амбулаторне лікування може дозволити пацієнтам одужати, не виходячи з власного будинку, відсутність цілодобової підтримки може бути різницею між своєчасної та пізньої реакцією на зміну стану. Завдяки стаціонарній реабілітації від травм люди похилого віку мають доступ до кваліфікованої команді постачальників медичних послуг, включаючи медсестер, лікарів і терапевтів, в будь-який час, гарантуючи, що допомога надається саме тоді, коли вона необхідна.

Крім того, цілодобовий моніторинг означає, що люди похилого віку, що проходять реабілітацію від травм, можуть бути спокійні, знаючи, що хтось буде під рукою, щоб допомогти з прийомом ліків, перев’язкою ран і такими повсякденними справами, як використання ванній, навіть в середині ніч.

Індивідуальні процедури і методи лікування

Будь то відновлення після травми, пов’язаної з падінням, такий як перелом або перелом кістки, або від хвороби, інсульту або іншого серйозного стану, стаціонарні реабілітаційні програми повністю обладнані, щоб запропонувати індивідуальне лікування для кожного пацієнта. Стаціонарні реабілітаційні центри майже завжди мають цілодобову кваліфіковану медичну допомогу, а також мають доступ до ліцензованих лікарів, терапевтів, соціальних працівників та іншого персоналу для забезпечення найкращого догляду за своїми пацієнтами. Це означає, що лікування може бути адаптоване до кожної травмі і, що більш важливо, до кожної людини.

Наприклад, після перелому стегна пацієнтові, який отримав реабілітацію після травми, може знадобитися фізіотерапія, щоб відновити повний спектр рухів і силових тренувань, щоб навчитися легко, маневрувати за допомогою ходунків. Або, після інсульту, лікування може включати в себе трудотерапию для створення і вивчення стратегій повсякденній діяльності в умовах самостійної або допоміжної життя і патології мови і мови для поліпшення або відновлення комунікативних навичок.

Емоційна підтримка

Травми і одужання можуть бути ізольовані, і прийняття угоди з змінює життя подією може завдати шкоди будь-якому емоційному стану. Для семи важливо підтримати видужуючих людей похилого віку, але може бути надзвичайно корисно надати фахову емоційну підтримку, щоб допомогти пацієнту реабілітувати розум і тіло. На відміну від друзів і сім’ї, деяким з яких ніколи не доводилося орієнтуватися в процесі одужання, фахівці з догляду добре розбираються в емоційних труднощі, які можуть створювати травми, і допомогли багатьом пацієнтам зрозуміти і поліпшити свої психічні стани. Цей досвід може не тільки допомогти реабілітації бути більш ефективним і швидким, але і допомогти пацієнтові відчувати себе спокійніше і впевненіше.

Стаціонарна реабілітація є важливим інструментом для отримання максимальної віддачі від життя після травми. Зосередивши увагу на цілісному, индивидуализированном догляді, реабілітація після травм в нашому пансіонаті, спрямовані на те, щоб повернути пацієнтів до їх максимально можливого рівня функцій і до незалежного життя. При правильному догляді літні люди можуть оговтатися від травм і інших подій, які можуть змінити їх життя, щоб продовжити повноцінне життя.