+38 099-029-42-01

Будинок пристарілих Житомир

Сучасний динамічний ритм життя диктує безліч нових правил, які майже не залишають вільного часу на розслаблення і навіть допомогу, підтримку родичів. Саме тому багато хто приймає рішення оформити бабусю або дідуся в будинок престарілих Житомир, де гарантується повноцінний догляд, режим, турбота, цікаве дозвілля та, звичайно ж, професійне медичне забезпечення.

У нас працюють кваліфіковані та досвідчені співробітники, чудово справляються зі своїми завданнями, тому постояльці завжди перебувають в комфортній обстановці. Як відомо, багато пенсіонерів бояться самотності. У приватному закладі вони точно не зіткнуться з цією проблемою, оскільки завжди знаходяться поруч зі своїми однолітками. Пансіонат сильно відрізняється від державного – для нього характерно величезна кількість незаперечних переваг. Тут літній родич точно зможе провести щасливу старість.

 

Чому приватний будинок престарілих в Житомирі – це кращий варіант?

 

З кожним роком все більше людей переконуються в тому, що приватний будинок престарілих Житомир – це прекрасний вибір, адже тут кожен постоялець може розраховувати на максимально тепле ставлення. У стінах установи вашому близькій ніколи не нагрублять, завжди допоможуть, він не відчує себе самотнім або кинутим. Співробітники по-справжньому щиро ставляться до бабусь, дідусів, завжди вислухають їх і запропонують допомогу в різних ситуаціях: дадуть корисні поради, виконають побутові доручення і так далі.

Ще одна перевага звернення до приватний пансіонат полягає в комфортних умовах проживання. Для багатьох людей похилого віку різка зміна місця проживання є сильним стресом. Душевне здоров’я потребує домашнього спокою і свободи. Адміністрація нашого закладу створила всі умови, щоб зустріти старість в комфорті. Гостей розміщують в затишних світлих кімнатах з новими меблями. У душових є поручні, сходи, пандуси, поручні.

Якщо уважно подивитися будинок престарілих Житомир адреса, стане зрозуміло, що сама установа знаходиться в екологічно чистій, доглянутою території з лавками, на яких влітку часто відпочивають постояльці. Люди, які не здатні пересуватися, можуть скористатися ходунками і колясками. На окрему увагу заслуговує цілодобовий медичний нагляд. Люди у віці гостро потребують медичної допомоги – вона може знадобитися в будь-яку секунду. Зазвичай від швидкості приїзду лікаря залежить те, чи виживе людина чи ні. У нас практикується цілодобове чергування медсестер, завжди здатних надати першу допомогу і терміново викликати карету швидкої допомоги.

У приватному будинку для літніх людей пенсіонери повноцінно харчуються. Навіть у власній квартирі забезпечення правильного збалансованого харчування є не завжди можливим. Не потрібно забувати про те, що в старості відбувається уповільнення метаболізму і вироблення ферментів, тому їжа розщеплюється досить повільно. Більш того, через хронічних недуг певні страви можуть не підійди. У нашому пансіонаті працює компетентний дієтолог, який коригує раціон з урахуванням особливостей літнього організму.

Також в приватному будинку для літніх людей організовують цікаве дозвілля. Тут можна поговорити з однолітками, взяти участь в організованих персоналом заходах. У пансіонаті переглядають фільми, створюються гуртки за інтересами, спільно відзначаються урочисті заходи.

Гарантія щасливої старості в нашому будинку для літніх людей

 

Будинок пристарілих ціни Україна повністю себе виправдовують. Наш пансіонат гарантує своїм постояльцям наступне:

 

  • Чистоту. Досвідчені співробітники ретельно стежать за порядком, на регулярній основі провітрюють і виконують вологе прибирання.
  • Корисну і смачну їжу. Кухарі вкрай ретельно підходять до процесу розробки меню, щоб пенсіонери були нагодовані корисною їжею.
  • Домашню атмосферу. Абсолютно кожна кімната нагадує про домашній затишок. Вони нітрохи не схожі з лікарняними палатами, тому не надають негативу на психологічний стан старого.
  • Штат виключно з кваліфікованих лікарів і медсестер. Їм добре відомі потреби людей похилого віку, а також вони поважають, вислуховують, завжди по-доброму і терпляче ставляться до бабусь і дідусів.
  • Адекватну цінову політику. Незважаючи на повну відповідність європейським стандартам, вартість проживання в пансіонаті є цілком демократичною.

 

Таким чином, звернення до приватного житомирський будинок престарілих – це прояв догляду і турботи про літньому близьку людину. Тепер він вдосталь насолодитися старістю і проведе приємне час в оточенні чудових людей.