+38 099-029-42-01

Будинок пристарілих Запоріжжя

Коли люди досягають пенсійного віку, у них погіршується здоров’я, самопочуття, швидко розвиваються недуги серцево-судинної системи, опорно-рухової, страждає шлунково-кишковий тракт. В результаті істотно знижується рівень якості життя, фізичний і розумовий розвиток залишають бажати кращого. Якщо ж звернутися в будинок престарілих Запоріжжя, гарантовано будуть вирішені проблеми, пов’язані з повноцінним забезпеченням, доглядом і затишною обстановкою. У сучасному пансіонаті працюють кваліфіковані і професійні співробітники, які чудово знають, як піклуватися про постояльців. Сама установа на сто відсотків відповідає європейським стандартам і сильно виділяється на тлі конкурентів.

 

Коли слід звертатися до запорізького приватний пансіонат?

 

Оскільки в похилому віці людині стає важко подбати про себе, він змушений звертатися до близьких людей. Однак родичі не можуть цілодобово перебувати поруч з бабусею чи дідусем, так як у них є свої сім’ї і їх необхідно матеріально забезпечувати. В результаті для пенсіонера ніяк не виходить створити комфортні життєві умови, цікаве дозвілля та веселе проведення часу. Благо, завжди можна звернутися в приватний будинок престарілих Запоріжжя. Зазвичай сюди оформляють пенсіонерів, коли:

 

  • Родичі літнього проживають за кордоном і не можуть доглядати за ним.
  • Сильно завантажені на роботі, не вистачає часу на турботу про старому члена сім’ї.
  • У бабусь і дідусів відсутня сім’я і можливість самостійного забезпечення догляду за собою, проведення гігієнічних процедур і прибирання в приміщенні, приготування їжі.

 

Після звернення в пансіонат постояльці зможуть розраховувати не тільки на продовження свого життя, а й наповнення її радісними, щасливими емоціями, можливістю щодня спілкуватися з однолітками, згадувати кращі роки молодості.

Кожна людина похилого віку боїться самотності. Співробітники нашого будинку створили всі умови, щоб цікаво, захоплююче і корисно проводити час. Тут не важко буде знайти друзів за інтересами, партнерів для настільних ігор, записатися на гурток виробів. Крім усього іншого, на регулярній основі проводяться оздоровчі прогулянки по упорядкованій території пансіонату. Велика кількість красивих рослин робить зону декоративної і служить для нейтралізації забрудненого повітря.

Що пропонується в будинку для літніх людей в Запоріжжі?

 

Дізнавшись будинок престарілих в Запоріжжі адресу і особисто відвідавши даний заклад, ви відразу переконаєтеся в тому, наскільки красивим воно є – тут створені всі необхідні умови для безпечного і комфортного проживання. Сам пансіонат розташований далеко від промислових підприємств, тому гості можуть в будь-який час погуляти і насолодитися свіжим повітрям. Серед інших переваг виділяють:

 

  • Медичну підтримку. Переважна більшість пенсіонерів мають проблеми зі здоров’ям. У пансіонаті на цілодобовій основі чергують медсестри, вони стежать за загальним самопочуттям бабусь і дідусів, контролюють прийом ліків, проводять реабілітаційні заходи і так далі.
  • Кваліфікований персонал. У штаті складаються виключно професіонали і турботливі люди. У всіх співробітників є солідний досвід роботи. Їх моральні якості ідеально підходять для взаємодії з людьми похилого віку. В першу чергу мова йде про врівноваженість, доброзичливості.
  • Догляд та допомога. Якщо вашому родичу проблематично обслуговувати самого себе – нічого страшного. Персонал допоможе виконати гігієнічні процедури і необхідні справи. Будуть проведені реабілітаційні курси, вирішені основні труднощі. Завжди можна поспілкуватися, зайнятися улюбленим хобі і розважитися.
  • Повноцінне харчування. Постояльці не тільки проживають в новому будинку в затишних і сучасних кімнатах, але і отримують багаторазове дієтичне харчування. Фахівці розробляють меню, зробивши основний акцент на віці, показниках здоров’я, особисті уподобання.

 

З урахуванням всіх вищеописаних достоїнств, будинок престарілих Запоріжжя ціни є цілком прийнятними. За відносно невелику плату гість зможе розраховувати на отримання всіх необхідних послуг і видів допомоги. Фахівці максимально піклуються про стан постояльця, організовують цікаве дозвілля.

Таким чином, якщо ви проживаєте з родичами, які не можуть обійтися без регулярного догляду, настійно рекомендуємо звертатися в нас. Будинок пристарілих відкритий для всіх бажаючих – в будь-який момент можна приїхати і особисто вивчити територію, ознайомитися зі специфікою догляду за постояльцями. Звертайтеся, бажаємо удачі!