+38 099-029-42-01

Чернігів

Абсолютно всі люди з високими моральними, духовними і етичними принципами готові на все для забезпечення гідної старості своїм рідним і близьким. Однак через динамічного ритму життя далеко не завжди вдається самостійно потурбуватися по відношенню до старшого покоління. Благо, в будь-який можна знайти вихід. В даному випадку – це будинок для людей похилого віку Чернігів. Мова йде про комерційне закладі, яке повністю відповідає європейським стандартам якості. Тут створені всі умови для підтримки комфорту і безпеки постояльців. Вони можуть розраховувати на цілодобову турботу, доброзичливу атмосферу, чисте повітря і щасливу старість.

Чому будинок престарілих в Чернігові – це кращий варіант для літніх людей?

 

Приватний будинок для людей похилого віку Чернігів славиться своїми комфортними умовами проживання. Новоприбулі можуть розміщуватися як в окремих номерах, так і кімнатах для кількох людей. Співробітники вжили всіх заходів, щоб навіть людям з фізичними обмеженнями було зручного переміщатися. Високий рівень комфорту підтримується і упорядкованою територією, яка розташовується в екологічний чистому районі, а також сучасної матеріально-технічною базою.

На окрему увагу заслуговує якісне харчування. Постояльців годують кілька разів на день, кухарі створюють різноманітне меню і належним чином готують продукти. Люди на дієтичному харчуванні можуть розраховувати на ряд спеціальних пропозицій. Співробітники забезпечують смачним і корисним харчуванням, індивідуально підходять до кожного постояльця.

Завдяки професійному та регулярному медичному огляду пенсіонери можуть своєчасно дізнаватися про недугах і починати терапевтичну програму. Штат складається із співробітників з медичною освітою, легко проводять всі необхідні маніпуляції для забезпечення виконання приписів лікарів. Ми ретельно відстежуємо стан здоров’я пацієнтів і забезпечуємо їх повноцінним медичним доглядом.

Наявність якісної матеріально-технічної бази дозволяє підтримувати чистоту і порядок по всій території. Проводиться щоденне прибирання, прання і прасування речей. Персонал особисто відповідає за чистоту і комфорт. Люди, які мають обмежені можливості, обслуговуються досвідченими доглядальницями, максимально приділяють уваги бабусям і дідусям.

У пансіонаті неможливо занудьгувати або відчути себе самотнім. Тут постійно організовується цікава програма дозвілля. Бажаючі можуть в будь-який момент подивитися телевізор, пограти в настільні ігри та погуляти на свіжому повітрі. До пенсіонерів досить-таки часто приїжджають родичі, спілкуються з ними або взагалі забирають з собою на вихідні, святкові дні. У нашому закладі ніхто не сумуватиме і не зіткнеться з тугою, в той же час гарантується збереження спокою, тиші і проживання в екологічно чистій зоні.

 

Гарантія психологічного комфорту

 

Як відомо, нерідко бабусі і дідусі переживають через те, що їхні родичі поступово віддаляються і приділяють все менше часу. Однак діти з онуками і племінниками зайняті заробітком грошей, необхідних на утримання своїх сімей. Навіть при великому бажанні не завжди вдається приділяти увагу літній людині. Більш того, вікові родичі завжди потребують належного медичного огляду, їм конче потрібна комфорт і зручність.

Будинок пристарілих Чернігів дешево – це таке місце, в якому співробітники завжди готові надати умови для комфортну старість постояльцям. Завдяки цілющій силі спілкування вдасться повернути віру в себе і відчути підтримку, тепло, турботу, затишок.

Будинок пристарілих Чернігів ціни є цілком прийнятними. При цьому бабусі і дідусі можуть розраховувати на:

 

  • Безмежне спілкування з однолітками.
  • Цікаве дозвілля.
  • Медичний супровід.
  • Проживання в комфортних, затишних кімнатах.
  • Допомога від кваліфікованого персоналу.

 

Вартість встановлюється в індивідуальному порядку і безпосередньо залежить від того, які потреби і особливості у помещаемого в пансіонат старого. Чи потребує він в додатковому медичному догляді? В якій палаті йому хочеться проживати? Як часто його необхідно обстежити? Залежно від відповідей на ці питання і визначається кінцева щомісячна сума.

Хочете отримати більш детальну інформацію? Тоді швидше звертайтеся до наших кваліфікованих менеджерів і консультуйтеся з ними. Вони розкажуть про всі нюанси співпраці і допоможуть з перевозом літньої людини в будинок престарілих. Краща подяка за любов, тепло і турботу, подаровану нам близькими – забезпечити їм гідну старість. Хочеться бути поруч з мамами і татами, бабусями і дідусями кожну хвилину, проте скажений ритм життя найчастіше не дозволяє нам це зробити.

Якщо Ви хочете, щоб Ваш літній родич перебував в суспільстві, щоб він вчасно приймав ліки і регулярно виходив на вулицю, Вам буде корисно дізнатися про пансіонаті для літніх людей «Затишок» в Чернігові.

У пансіонаті «Затишок», всі номери максимально комфортні, обладнані для проживання людей навіть з різними функціональними розладами.

У світлих затишних номерах створені всі умови для комфортного проживання та відпочинку. В облаштуванні номерів використана зручна і надійна меблі без гострих кутів. У номері – комфортна ліжко, м’яке крісло, письмовий стіл, тумбочка, місткий шафа, телевізор. У кожному номері – сан. вузол. У номері відсутні пороги. Всі матеріали в обробці номерів – натуральні і гіпоалергенні.

Особлива увага в пансіонаті приділено безпеці наших клієнтів. У всіх номерах широкі проходи і дверні прорізи дозволяють вільно пересуватися навіть в інвалідному кріслі або на медичній каталці. У ванних кімнатах і туалетах передбачені поручні і спеціальні сидіння.

Коридори і туалетні кімнати Пансіонату «Затишок», обладнані спеціальними поручнями, які забезпечують можливість безпечного пересування для людей похилого віку.

Будинок пристарілих Чернігів

Пансіонат для літніх «Затишок» в Чернігові, надає кращі умови для Ваших рідних:

  • кваліфікований персонал, який буде поруч 24 години на добу;
  • збалансоване харчування і допомогу в прийомі їжі;
  • психологічна допомога;
  • повна соціальна адаптація;
  • цікаве дозвілля.

Фахівцями пансіонату «Затишок» були розроблені методики, що дозволяють не тільки сповільнити прогресію деменції, але і отримати позитивні результати в поліпшенні пам’яті, мислення, поведінки, а також здатності виконувати щоденні дії.

Персонал нашого пансіонату в Чернігові, допоможе Вашим близьким відновитися після інсульту або перелому шийки стегна в спеціально обладнаних палатах для лежачих постояльців.

Люди похилого віку, які страждають від деменції, хвороби Паркінсона, хвороби Альцгеймера та інших захворювань, перебуваючи в будинку «Затишок» відчувають себе комфортно, перебуваючи в суспільстві фахівців, а також заводячи нові знайомства серед постояльців пансіонату.

Пансіонат для літніх людей «Затишок» в Чернігові – сучасний підхід до догляду за літніми людьми!